KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9917159
nr 991 7159
Gouache
Ture Pettersson, blommor i vas, signerad, 45x36
Utrop:
400 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:03:00
Gouache